با ما در تماس باشید:  36341115 - 071 ( دوره اول )       36244537 - 071 ( دوره دوم ) اینستاگرام

باشگاه نخبگان
نام نویسی
فارغ التحصیل محترم، همکار قدیمی گرامی
با سلام و احترام
موسسه فرهنگی و آموزشی نخبگان امید فردا در نظر دارد باهدف برگزاری همایش های درخشان، شیرین و خاطره انگیز و استفاده از توانایی ها و استعدادهای اعضای خانواده نخبگان، تمامی دانش آموزانی که از مجموعه فارغ التحصیل شده اند را گرد هم بیاورد تا ارتباط این عزیزان با یکدیگر و همچنین با موسسه حفظ گردد تا بتوانیم در همه مراحل زندگی ، شادی ها و غم ها ، مشکلات، یافتن شغل و یا حتی به عنوان همکار کمک و پشتیبان یکدیگر باشیم. به همین منظور این موسسه اقدام به تشکیل باشگاه نخبگان نموده است.
بعد از فعال شدن نام کاربری، به شما دسترسی به صفحه شخصی داده خواهد شد که با ورود به صفحه شخصی خود، می توانید خاطرات خود را با دیگر دانش آموزان و پرسنل به اشتراک بگذارید. همچنین دسترسی به ثبت پیام و تشکر در بخش های رویدادها، تولدها، آلبوم تصاویر، تقویم مدرسه و صفحه های شخصی دیگر اعضا فعال خواهد شد. 
از اینکه ما را در گردآوری و یکپارچه سازی فارغ التحصیلان یاری می نمایید، کمال تشکر را داریم.🌸🌸

لطفا قبل از ثبت نام به موارد زیر توجه فرمایید:
1.بعد از تایید اطلاعات شما(حداکثر 24 ساعت) با آرشیو مدرسه، نام کاربری به شما پیامک و فعال می گردد.
2.نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض،هر دو کد ملی می باشد.
3.بعد از فعال شدن نام کاربری، به شما دسترسی به صفحه شخصی داده خواهد شد که با ورود به صفحه شخصی خود، می توانید خاطرات خود را با دیگر دانش آموزان و پرسنل به اشتراک بگذارید. همچنین دسترسی به ثبت پیام و تشکر در بخش های رویدادها، تولدها، آلبوم تصاویر، تقویم مدرسه و صفحه های شخصی دیگر اعضا فعال خواهد شد.
4.در صورت داشتن هر گونه سوال با مدرسه حاصل فرمایید. شماره های تماس: 36341115 - 36341116
 
(بدون خط - ) مثال:2301687691  
 
 
     
 
 
 
اطلاع رسانی های ما از طریق این شماره می باشد.